Anna Tours Interlines | Festat e Flamurit ne KORCE !! Festat e Flamurit ne KORCE !! |


Festat e Flamurit ne KORCE !!

KORÇË- POGRADEC – TUSHEMISHT- - VOSKOPOJE 

Kalojme se bashku festat e ???????? 28-29 Nentorit???????? 5000 leke / personi ...Ju mirepresim per ne" Parisin e vogel'' Nisemi drejt Korçës duke bere ndalesa gjate rruges per pushim, kafe dhe fot. Ndalese ne , Tushemisht ku mund te shijoni dreken.(opsionale)

Pas drekes nisemi drejt Korces. Akomodimi ne hotel . Vizite ne qytetin e serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe dhe katedralen e Korces. Pas shetitjes mund te shijoni darken me muzike.(opsionale) Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Kohe e lire per te shijuar kafen e mengjesit ne qytetin e Korces dhe per te bere nje ecje ne zonen qendrore te qytetit. Nisja per Voskopoje. Njohja me historine e fshatit te Voskopojes,ecje neper rruget e gurta,njohja e zones dhe vizite ne vendet me pikante si Manastiri i Shen Prodhomit dhe kishave te shumta ,ecje ne kodrat dhe natyren fantastike qe ofrohet ne Voskopoje. Shijojme dreken me produkte vendase dhe lakrorin me 2 pete. • Konsumojme dreken me gatime tradicionale te zones.• Me pas nisemi per ne Shkoder. (opsionale) Mberritja ne mbremje. Guide 2 ditore Nisja nga Shkodra ne oren 06:30 Nisja nga Tirana ne oren 07:30 Per vetem 5000 lek /personiPerfshire ne cmim: Rruga vajte ardhje, prane zyres ''Anna Tours Company''-Shkoder.  Hoteli me mjes perfshire

Nxitoni per rezervimin tuaj! ????Pe?r Rezervime na kontaktoni ne?:

Inbox Viber/Whtp +355674053707  +355674053710

????e-mail: annatours.interlines@gmail.com